Providing quality courier
services to all

Kara Yolu Taşımacılığı

Uluslararası kara yolu taşımacılığında, sahip olduğu R2 belgesi ile dünyanın her tarafına ve tarafından kara yolu hizmeti vermektedir.

Sizlere iş ve lojistik çözüm ortağı olabilmek amacı ile yoluna devam eden CCC FORWARDİNG Lojistik; Uluslarası taşımalarda kendine ait özmal araçlarına sahip olmadığı için sadece kendisine güvenen ve bu servisi kendisinden almak isteyen iş ve lojistik çözüm ortaklarına, partner firmaları ile hizmet sunmaktadır. Yurt içi kara yolu taşımacılığında ise 15 adet kiralık, 6 adet özmal araçlık filo ağı ile müşterilere yüksek hacimde taşıma ve hasarsızlık güvencesi vermektedir. Dünyada kullanılan en güncel teknolojilerle donatılmış, her açıdan verimli, çevreci, iyi bir organizasyon ve uydu aracılığı ile 7/24 saat izlenebilirlik özelliği, yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları tam zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

İthalat/İhracat /Transit ve üçüncü ülkeler arası Taşımaları, Komple -FCL (fullcontainerloading) /Parsiyel-LC ( lesscontainerloading) / Anahtar Teslim-3PL ( Third partylogistics) Taşımaları Yurt ici konteyner ve parsiyel Taşımalar Liman/depo – müşteri – liman/depo dolu konteyner taşımaları Özel ekipmanlı taşımalar Teminatlı aktarma ve II. iskele taşımaları Yurt geneli kapıdan liman-hava limanı parsiyel taşımaları Gümrükleme ve sigorta işlemleri, Zamanında ve Düzenli Evrak Teslimi Güvenilir , hızlı ve ekonomik hizmeti

Teslim Edilen Paket
Ulaşılan KM
Taşınan Yük Ağırlığı
Mutlu Müşteri

Bizimle İletişime Geçiniz

Kara yolu taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.